Оплата і доставка

Оплата

Оплата замовлення готівкою при отриманні.

Оплата замовлення картою.

Ми стаємо кращими завдяки
Вам та Вашим відгукам

5/5

Самовивіз

Ви можете забрати замовлення в нашому магазині за адресою вул. Городоцька 216
в будні дні з 8:30 до 18:00 або в суботу з 8:30 до 14:00

Доставка по Львову

Ми безкоштовно доставимо Ваше замовлення курєром по Львову. За умови що сума замовлення більше 4999 грн.

Ми завжди рекомендуємо купувати техніку безпосередньо в магазині, де Вам допоможуть підібрати саме той продукт, який найкращим чином підходить для роботи у Ваших умовах. На жаль, не завжди є можливість приїхати самостійно

Наш магазин здійснює фахову доставку та передпродажну підготовку товару торгової марки STIHL нашим кваліфікованим співробітником.

Що означає «фахова доставка»?

1. Продукцію STIHL привезуть наші власні підготовлені співробітники, які пройшли спеціальні навчання з техніки. Вони зможуть не тільки доставити бажаний продукт, а й провести повну передпродажну підготовку, розʼяснити всі аспекти роботи з агрегатом і відповісти на запитання.

2. Наш магазин не здійснює доставку продукції STIHL сторонніми курʼєрськими службами, транспортними компаніями, с також не відправляє товар поштою або в поштамати.

3. При доставці клієнту :

Передадуть товар у готовому для роботи стані (інструмент невеликого розміру зберуть при Вас, великогабаритну садову техніку привезуть вже в готовому зібраному стані).

• Встановлять усю необхідну гарнітуру, оснащення, навісне обладнання тощо. (залежно від агрегату)

Проведуть інструктаж з безлечної роботи з агрегатом, з його обслуговування, умов експлуатації Нададуть гарантійний талон та чек

Здійснять безпечний пробний запуск агрегату